فواید فیزیوتراپی

فواید فیزیوتراپی برای بدن

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد و تجربه گرفتی عضلات و اسپاسم را داشته باشید که در صورت ادامه پیدا کردن باعث درد می شود. یکی از فواید مهم فیزوتراپی درمان درد ناشی از گرفتگی عضلانی است.
در این مقاله به برخی از فواید مهم فیزوتراپی برای بدن می پردازیم.
کلینیک فیزیوتراپی بمانی با متخصصین با تجربه و به روزترین درمان ها یکی از مجهزترین مراکز فیزیوتراپی در شرق تهران (محدوده نارمک) است، که روش های نوین را در درمان های توانبخشی ارائه می دهد.

فواید فیزوتراپی:

 

کاهش یا از بین بردن دردهای بدنی

روش های درمانی از جمله تحریک الکتریکی یا فراصوتی توان ماهیچه ها و عملکرد آنها را برای کاهش درد بهبود می بخشد و به تسکین درد کمک خواهد کرد. فیزیوتراپی می تواند در درمان کمر درد، زانو و گردن کمک شایانی کند و باعث جلوگیری یا پیشرفت بیماری های دیگر شود و مانع بازگشت درد شود.

فیزیوتراپی - دردهای بدنی

کمک به بهبود توان حرکتی

این مرکز با بهره گیری از دانش روز فیزیوتراپی به بهبود حرکت و توانایی حرکتی شما کمک شایانی خواهد کرد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در ایستادن، نشستن و … دچار مشکل هستید می توانید از درمان های مفید فیزیوتراپی بهره مند شوید.

فیزیوتراپی-بهبود حرکت

فواید ورزشی

متخصصین با تجربه در مرکز فیزیوتراپی بمانی با سال ها تجربه در زمینه آسیب های ورزشی می توانند به افرادی که در معرض آسیب دیگی های ورزشی قرار دارند توصیه و راهکار دهند. دانستن اینکه هر حرکت ورزشی به چه شکل می تواند سبب آسیب و صدمات شود از فواید فیزیوتراپی محسوب می شود.

فیزیوتراپی در ورزش

درمان مشکلات ناشی از پیری

یکی از مشکلات عمده در افراد سالخورده و پیر، پوکی استخوان و آرتریت است که مشکلات حرکتی زیادی را برای سالمند به همراه می آورد. تیم متخصص فیزیوتراپی ما به این افراد کمک می کند تا با داشتن تحرک بیشتر مدتی طولانی از این عارضه ها در امان بمانند.

فیزیوتراپی در سکته مغزی

پس از سکته مغزی میزان آسیب بستگی به مکان و شدت آسیب در مغز می باشد. از بعد جسمانی افرادی که دچار سکته مغزی می شوند ، معمولا مشکلاتی در زمینه درد، بی‌حسی و سوزش اندام‌ها می‌‌تواند داشته باشند. گرفتگی ماهیچه، ضعف و اختلال در راه رفتن نیز در بعضی از افراد دیده می‌شود. فیزیوتراپی باعث می‌شود قسمت‌های ضعیف‌شده بدن قوی و محکم‌تر شوند.

کلینیک فیزیوتراپی بمانی با متخصصین با تجربه و به روزترین تجهیزات یکی از برجسته ترین مراکز فیزیوتراپی در شرق تهران (محدوده نارمک) است. برای ارتباط با ما و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
364

شاید این مطلب را دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *